-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-03-15-000159-b
Електрична енергія
Торги не відбулися
524 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 240.00 UAH
Номер:
a44aca439f23456b91d2ddb9017c84f6
Внутрішній номер закупівлі:
3181307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-15-000159-b
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська обл., Харків, м. Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Ю. В. +380577572337 DENSC@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
524 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 240.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2019 10:35 - 20.03.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2019 10:35 - 30.03.2019 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
205000 Кіловат-година
Період постачання
до 30.04.2019