-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-000021-a
Торги не відбулися
165 710.81
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 828.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 828.55 UAH
Номер:
40c90ed2d71e47498ae5a4371ffc362d
Внутрішній номер закупівлі:
3176912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-12-000021-a
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 710.81 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
828.55 UAH
Період уточнення:
12.03.2019 08:21 - 19.03.2019 08:26
Період прийому пропозицій:
12.03.2019 08:21 - 29.03.2019 08:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
970 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
670 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
4100 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Богодухова Катерина 380504342627, 380678274347 ekaterina.zemlyakova@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Початкова пропозиція
160 840.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 840.60 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0