-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали (Гематологічні матеріали ДК 021:2015 33141500-5)
Тендер Prozorro UA-2019-03-15-002345-a
Завершена
63 420.00
UAH з ПДВ
Номер:
38d5cad17999419386e57459cae132e6
Внутрішній номер закупівлі:
3176884
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-15-002345-a
Замовник:
КЗ Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Сумська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баласюкова Ірина В'ячеславівна +380542250057 kzsorsosdrzn@ukr.net http://www.sosdrzn.esy.es
Класифікатор ДК 021:2015:
33141500-5 Гематологічні матеріалиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» у 2019 р. було двічі оголошено та відмінено процедуру відкритих торгів через систему публічних закупівель Prozorro на закупівлю товару – Медичні матеріали (Приладдя для венепункції та забору крові; Кусачки та бістурі, хірургічні рукавички; Гематологічні матеріали; Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти; Стоматологічні матеріали) код ДК 021:2015 – 33140000-3 за ЛОТОМ Гематологічні матеріали очікуваною вартістю 63420,00 грн. За двома процедурами відкритих торгів (від 30.01.2019 р., ідентифікатор закупівлі UA-2019-01-30-001180-c та від 22.02.2019 р. ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-22-000994-a) на ЛОТ Гематологічні матеріали було подано пропозицію лише від одного Учасника ТОВ «Сумський обласний центр служби крові» за процедурою UA-2019-01-30-001180-c та жодної пропозиції за процедурою UA-2019-02-22-000994-a. Закупівлі автоматично набули статус у системі «Закупівля не відбулась» та відмінені рішеннями замовника (протоколи від 19.02.2019 р. № 44 та від 12.03.2019 р. № 66) відповідно до п. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII у зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Підстава для застосування переговорної процедури закупівлі: п. 4. ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922.
Очікувана вартість:
63 420.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині
Кількість
11 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Плазма лейкофільтрована
Кількість
4 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський обласний центр служби крові»
Оскарження: 15.03.2019 16:00 - 26.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05481027
-
Контактна особа:
Бєлікова Юлія Василівна (0542) 65-73-70, (0542) 65-73-20 donor.sumy@gmail.com
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, провулок Громадянський, 2
Оскарження: 15.03.2019 16:00 - 26.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
63 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2019 16:08
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fb566c35a1f41ccb4ea12f6183eda4c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-15-002345-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський обласний центр служби крові»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05481027
-
Контактна особа:
Бєлікова Юлія Василівна (0542) 65-73-70, (0542) 65-73-20 donor.sumy@gmail.com
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, провулок Громадянський, 2
Номер договору:
72-лпз
Сума договору:
55 023.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
45 852.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.03.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання:
29.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний