-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання (Принтери)
Тендер Prozorro UA-2019-03-26-001143-c
Принтери
Торги відмінено
26 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 130.00 UAH
Номер:
06411300705944bda6b9b98c8409ba93
Внутрішній номер закупівлі:
3174471
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-26-001143-c
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голишко Тетяна Миколаївна 380362623297 tgolushko@rv.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
130.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2019 14:50 - 27.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2019 15:00 - 28.03.2019 15:00
Аукціон:
з 29.03.2019 14:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Принтери
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 19.04.2019
Інформація про скасування
Номер:
c8809f8117844633894e12cd14b9649d
Опис причини скасування:
Прийнято рішення про скасування процедури закупівлі у зв'язку із внесенням змін до Технічних (якісних) вимог до предмету закупівлі (Додаток 2 до оголошення про проведення закупівель через систему електронних закупівель).
Дата опублікування:
28.03.2019 14:28
Статус:
Виконано