-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина твердих порід
Тендер Prozorro UA-2019-03-13-000305-a
Торги не відбулися
683 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 683.80 UAH
мін. крок: 0.1% або 683.80 UAH
Номер:
6517dca007d44a77a4b56602d0105aa6
Внутрішній номер закупівлі:
3173595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-13-000305-a
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Байдала +380980496783 kultura.buhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
683 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
683.80 UAH
Період уточнення:
13.03.2019 09:54 - 18.03.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2019 09:54 - 28.03.2019 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина твердих порід
Кількість
1052 метри кубічні
Період постачання
13.03.2019 - 30.09.2019
Місце постачання
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
СЕМЕНІВСЬКЕ РАЙОННЕ ДОЧІРНЄ АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕМЕНІВКАРАЙАГРОЛІСГОСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31333576
-
Контактна особа:
Мірошник Світлана +380681071884 semagroles313@ukr.net
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Семенівський район, місто Семенівка, ВУЛИЦЯ ГОРАВОВКА, будинок 33-А
Початкова пропозиція
673 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
673 280.00 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0