-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дятичого харчування та дієтичного хурчування, молочні суміші)
Тендер Prozorro UA-2019-03-12-001621-a
Торги не відбулися
356 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 780.00 UAH
Номер:
22142e5747a946aea19cfcb728da251b
Внутрішній номер закупівлі:
3171666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-12-001621-a
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
356 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 780.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2019 13:55 - 17.03.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2019 13:55 - 27.03.2019 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дятичого харчування та дієтичного хурчування, молочні суміші)
Кількість
805 кілограм
Період постачання
08.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, Україна, 08154, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м.Боярка, вул. Хрещатик,111
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ХіПП Україна!
×
-
Код ЄДРПОУ:
32524959
-
Контактна особа:
Пустовіт Олена Володимирівна +380674024776 med2@hipp.ua http://www.hipp.ua
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, Київ, проспект 40-річчя Жовтня 100/2
Початкова пропозиція
350 538.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 538.36 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0