• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин та дизельне паливо)

Торги не відбулися

1 250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 500.00 UAH
Номер: 87a243c38f8449fca79c5b6ad0ff60d3
Внутрішній номер закупівлі: 3166830
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-11-001274-b   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції в Одеській області
Контактна особа: відділ МТЗтаДПР УФМТЗ 380487054467 finansi2@od.minjust.gov.ua http://just.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 31 250.00 UAH
Період уточнення: 11.03.2019 16:40 - 17.03.2019 09:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2019 16:40 - 27.03.2019 09:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 27000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 8000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 65007, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 963 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
963 900.00 UAH з ПДВ
Документи 66
Скарги 0