-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 90440000-3 Послуги у сфері поводження з вигрібними ямами (Послуги з поводження з рідкими побутовими відходами)
Тендер Prozorro UA-2019-03-21-000926-c
Торги відмінено
329 435.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 647.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 647.17 UAH
Номер:
41dc24eafbed403fa5de089c9e89e054
Внутрішній номер закупівлі:
3161694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-21-000926-c
Замовник:
Дитячий оздоровчий табір "Старт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35747773
-
Адреса:
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лихман Валентина 0564920910 start_2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90440000-3 Послуги у сфері поводження з вигрібними ямамиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
329 435.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 647.17 UAH
Період уточнення:
21.03.2019 13:39 - 26.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2019 13:39 - 05.04.2019 16:00
Аукціон:
з 10.04.2019 11:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поводження з рідкими побутовими відходами
Кількість
1232 метри кубічні
Період постачання
до 28.08.2019
Місце постачання
53050, Україна, Днiпропетровська область, СОФІЇВКА, Комунальний позашкільний заклад «Дитячий оздоровчий табір «Старт» Криворізької міської ради
На карті
Інформація про скасування
Номер:
0bc0501cdf384a358b3a6e851d6682e8
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель з підстави, що визначена згідно з частини 1 статті 31 Закону
Дата опублікування:
26.03.2019 10:36
Статус:
Виконано