-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-003776-b
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Номер:
60cefc6dc9944cb5ad68ce6f91ca6c7d
Внутрішній номер закупівлі:
3148150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-22-003776-b
Замовник:
Виконавчий комітет Криничанської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41045414
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт. Кринички Криничанський район, вул. Нагірна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Столярчук +380985917837 krin.otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 300.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2019 17:33 - 28.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2019 17:33 - 07.02.2019 00:00
Аукціон:
07.02.2019 11:38 - 07.02.2019 12:05
Період кваліфікації:
07.02.2019 12:05 - 11.03.2019 16:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
937 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
12500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
Оскарження: 07.02.2019 12:05 - 19.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517444
-
Контактна особа:
Пащенко Сергій Олександрович +380565831888 agroptr@gmail.com http://www.agropetrotrade.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул. Титова, 5
Оскарження: 07.02.2019 12:05 - 19.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
367 330.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 330.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2019 15:54
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 11.03.2019 16:20 - 22.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380667079561 L.AEVTOV.L@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 11.03.2019 16:20 - 22.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
375 836.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 836.48 UAH з ПДВ
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКС ОЙЛ"
Оскарження: 11.03.2019 16:34 - 22.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42353762
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКС ОЙЛ" +380676366596 d.shevchenk17@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51938, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ АНОШКІНА, будинок 81
Оскарження: 11.03.2019 16:34 - 22.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
382 017.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
382 017.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.03.2019 16:36
Документи
7
Скарги
0