• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Код ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Завершена

1 500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c9a3dcb0c76e43369fb029c8b5807490
Внутрішній номер закупівлі: 3143219
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-06-000384-b   
Замовник: Комунальне підприємство «Запоріжремсервіс» Запорізької міської ради
Контактна особа: Ксенія Борисівна Ковальова zrs.kovaleva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: У зв’язку з тим, що на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (www.prozorro.gov.ua) комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» оголошувались відкриті торги на закупівлю за № UA-2019-01-29-002540-b та № UA-2019-02-14-000079-a Код ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, які не відбулись через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій учасників та відповідно двічі відмінені замовником.
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕГИОН-АВТО"

Оскарження: 06.03.2019 15:41 - 17.03.2019 00:00
Ціна пропозиції 1 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2019 15:42
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ab6af8ac1769433881de7553076cefdc
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-06-000384-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕГИОН-АВТО"
Номер договору: № 297
Сума договору: 1 794 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 495 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.03.2019 10:05 - 01.04.2020 10:05
Дата підписання: 21.03.2019 10:05
Статус:
Виконаний
pdf
Протокол + Договір.pdf
pdf
ДУ № 1.pdf
pdf
ДУ на продовження 20% (дата).pdf
pdf
ДУ на продовження 20% (дата).pdf
pdf
ДУ на продовження 20% (сума).pdf
p7s
sign.p7s