-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясопродукти: Лот 1 - ковбаса варена, сосиски; Лот 2 - ковбаса сирокопчена, консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2019-02-07-001150-b
вищий ґатунок
Завершена
860 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 103.50 UAH
мін. крок: 0% або 103.50 UAH
Номер:
39dd35bf02d743fc8b2d684697061ee0
Внутрішній номер закупівлі:
3141035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-07-001150-b
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левченко Юлія Євгеніївна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
860 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2019 12:17 - 13.02.2019 12:22
Період прийому пропозицій:
07.02.2019 12:17 - 23.02.2019 12:22
Аукціон:
25.02.2019 12:09 - 25.02.2019 13:17
Період кваліфікації:
25.02.2019 13:17 - 04.03.2019 15:32
Період завантаження договору:
25.02.2019 13:17 - 17.03.2019 13:17
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴840 000.00 ковбаса варена, сосиски
- Лот №2 ₴20 700.00 Ковбаса сирокопчена, консерви м’ясні