-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож
Тендер Prozorro UA-2019-03-04-000150-c
Підрізання дерев і живих огорож
Торги не відбулися
328 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 640.00 UAH
Номер:
169aeea7246f4897bdce193c14cefd4b
Внутрішній номер закупівлі:
3140581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-04-000150-c
Замовник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, вул. Центральна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальов Анатолій Анатолійович +380646121990 misto.starobilsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
328 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 640.00 UAH
Період уточнення:
04.03.2019 11:02 - 10.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2019 11:02 - 20.03.2019 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, територія міста Старобільськ
На карті