-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний автомобіль
Тендер Prozorro UA-2019-02-27-001804-a
Відсутні
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
3109cc901fe6400482899e1311f6f4ad
Внутрішній номер закупівлі:
3130995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-27-001804-a
Замовник:
КП "СпецЕко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Соборна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Першин +380534822941, +380672882647 2882647@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2019 16:00 - 08.03.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2019 16:00 - 18.03.2019 20:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Вантажний автомобіль