-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2019-02-21-002759-b
бензин А 95 – 11670 літрів; дизельне паливо – 3000 літрів
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
26ad2039a7ac40c39050354293a675b9
Внутрішній номер закупівлі:
3130333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-21-002759-b
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34481907
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Євгена Сверастюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2019 17:59 - 26.02.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2019 17:59 - 08.03.2019 19:00
Аукціон:
11.03.2019 11:37 - 11.03.2019 12:22
Період кваліфікації:
з 11.03.2019 12:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А 95, дизельне паливо
Кількість
16670 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
2495c49cfc9b47a5ac77e68325648169
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Визнати торги такими, що не відбулися, у разі скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування:
18.03.2019 16:51
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Олексій Богорад +380672409612 obohorad@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
322 383.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 383.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Початкова пропозиція
410 032.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 032.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "УКРПРОМТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41967948
-
Контактна особа:
Дмитро Ольховик +380689052858 dolkhovyk@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ КРУТ, будинок 3, офіс 7
Початкова пропозиція
456 091.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
25
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Початкова пропозиція
439 921.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
436 587.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380442376909 SIN90@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
466 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
466 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
111
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Баранович Юлія 380504342627, 389999999999 yuliya.baranovych@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Початкова пропозиція
498 433.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 433.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0