-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене, Свинина м’ясна охолоджена
Тендер Prozorro UA-2019-02-01-001512-b
Завершена
571 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 276.00 UAH
мін. крок: 0% або 276.00 UAH
Номер:
d8a584e71d00421fb67f6da6048ac71e
Внутрішній номер закупівлі:
3126536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-01-001512-b
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
571 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2019 11:55 - 07.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2019 11:55 - 17.02.2019 12:00
Аукціон:
18.02.2019 12:45 - 18.02.2019 13:12
Період кваліфікації:
18.02.2019 13:12 - 04.03.2019 13:19
Період завантаження договору:
28.02.2019 20:23 - 20.03.2019 20:23
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴295 500.00 Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене
- Лот №2 ₴276 000.00 Свинина м’ясна охолоджена