-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92 наливом
Тендер Prozorro UA-2019-03-05-001207-b
Завершена
734 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3919dda03f74e698497d6935753fdfe
Внутрішній номер закупівлі:
3125479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-05-001207-b
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська обл., с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
з метою своєчасного безперебійного забезпечення бензином виробничого процесу господарської діяльності підприємства, оскільки відкриті торги двічі не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
734 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 наливом
Кількість
30000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "І-Сіда"
Оскарження: 05.03.2019 14:56 - 16.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38481151
-
Контактна особа:
Васильвенко ІннаВікторівна +380552411957
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, Карбишева, 11 к.32В
Оскарження: 05.03.2019 14:56 - 16.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
734 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2019 15:06
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca09924070b94018b5ba44a5c9e1e9c3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-05-001207-b-a1
Постачальник:
Приватне підприємство "І-Сіда"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38481151
-
Контактна особа:
Васильвенко ІннаВікторівна +380552411957
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, Карбишева, 11 к.32В
Номер договору:
63
Сума договору:
734 376.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
611 980.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний