• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Завершена

111 280.00 UAH без ПДВ
Номер: ae8cd708c50f425e97330a4f326fd025
Внутрішній номер закупівлі: 3125343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-05-000053-b   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
Контактна особа: Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги на закупівлю товару «брикети паливні з лушпиння соняшника» двічі не відбулися через відсутність учасників, тож замовником прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно ст.35, п.4 ч.2 Закону України «Про публічні закупівлі». Предмет закупівлі не відрізняється від вимог тендерної документації. Згідно з вимогами тендерної документації до участі в переговорній процедурі на закупівлю товару «брикети паливні з лушпиння соняшника» запрошується ФОП Гетьман Петро Олександрович, оскільки даний учасник відповідає кваліфікаційним критеріям та надав необхідні документи. Номери оголошень про закупівлю за процедурою відкриті торги, які не відбулися за відсутністю учасників: UA-2019-01-30-002723-b, UA-2019-02-15-000014-a
Очікувана вартість: 111 280.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 42 тонни
Період постачання до 30.04.2019
Місце постачання 20214, Україна, Черкаська область, с.Шевченкове, Шевченка, 74 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гетьман П.О.

Оскарження: 05.03.2019 08:51 - 16.03.2019 00:00
Ціна пропозиції 111 280.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2019 09:14
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 8d207852f95a45c887dd2b8474181a41
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-05-000053-b-c1
Постачальник: ФОП Гетьман П.О.
Номер договору: 12
Сума договору: 111 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 18.03.2019 08:00
Статус:
Підписаний
pdf
Брикети.pdf
p7s
sign.p7s