• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція з термосанацією будівлі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 за адресою: м. Миколаїв, вул. 4 Поздовжня, 58

Торги не відбулися

18 918 250.30 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 189 182.50 UAH
Номер: ab40f46dfbeb4ba1919c3c1a03ad17e6
Внутрішній номер закупівлі: 3125253
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-31-000249-a   
Замовник: Департамент енергетики,енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради
Контактна особа: Білоусова Оксана Олександрівна +380512370129 rc.if11042017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 18 918 250.30 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 189 182.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 94 591.20 UAH
Період уточнення: 31.01.2019 11:23 - 05.02.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2019 11:23 - 15.02.2019 16:00
Аукціон: 18.02.2019 14:28 - 18.02.2019 14:55
Період кваліфікації: 18.02.2019 14:55 - 07.03.2019 09:02

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція з термосанацією будівлі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 за адресою: м. Миколаїв, вул. 4 Поздовжня, 58
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання 54028, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. 4 Поздовжня, 58 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕГАГРАД ЛТД"

Оскарження: 18.02.2019 14:55 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 18 840 586.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 972 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 09:32
Документи 53
Скарги 0
ТОВ "ІВЕКО-БУД"

Оскарження: 22.02.2019 09:32 - 12.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 17 972 337.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 972 337.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.03.2019 10:01
Документи 17
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПІВДЕНЬ-БУДСЕРВІС”

Оскарження: 01.03.2019 10:01 - 18.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 18 350 524.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 972 337.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.03.2019 09:02
Документи 32
Скарги 1