-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації безплатного харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи у навчальних закладах, розташованих на радіоактивно забрудненій території міста Коростеня Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2018-12-22-002746-c
Послуги з організації безплатного харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи у навчальних закладах, розташованих на радіоактивно забрудненій території міста Коростеня Житомирської області
Завершена
37 936 482.96
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 37 936.48 UAH
мін. крок: 0.1% або 37 936.48 UAH
Номер:
01d4b64d649b4c97b20b791538f3e8d2
Внутрішній номер закупівлі:
3124215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-22-002746-c
Замовник:
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03192709
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, Кірова, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єсін Ігор Володимирович 380931477693 kor_upszn-1825@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
37 936 482.96 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 936.48 UAH
Період уточнення:
22.12.2018 19:11 - 10.02.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2018 19:11 - 20.02.2019 16:00
Період прекваліфікації:
20.02.2019 16:01 - 28.02.2019 00:00
Аукціон:
28.02.2019 14:50 - 28.02.2019 15:11
Період кваліфікації:
28.02.2019 15:11 - 01.03.2019 11:38
Період завантаження договору:
28.02.2019 15:11 - 20.03.2019 15:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації безплатного харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи у навчальних закладах, розташованих на радіоактивно забрудненій території міста Коростеня Житомирської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
11500, Україна, Житомирська область, Коростень, навчальні заклади, розташовані на радіоактивно забрудненій території міста Коростеня Житомирської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комбінат громадського харчування Коростенської райспоживспілки
Оскарження: 28.02.2019 15:11 - 12.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20413566
-
Контактна особа:
Ущапівська Ганна Федорівна +380987924336 kghss_kor@ukr.net
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, Житомирська обл. м. Коростень , вулиця Шевченко , будинок 4
Оскарження: 28.02.2019 15:11 - 12.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
33 650 887.60 UAH без ПДВ /
32 466 390.00 UAH без ПДВ
32 466 390.00 UAH без ПДВ
Документи
30
Скарги
0
ПП "Продцентр-плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37677991
-
Контактна особа:
Людмила Лінькова +380676565178 prodcentr3@ukr.net
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м.Коростень, вул.Грушевського, 35/15
Початкова пропозиція
33 863 648.00 UAH без ПДВ /
32 625 000.00 UAH без ПДВ
32 625 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
22.02.2019 14:58
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
e35561943aeb465c8f0e0dd2a62f8ab6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-22-002746-c-a1
Постачальник:
Комбінат громадського харчування Коростенської райспоживспілки
×
-
Код ЄДРПОУ:
20413566
-
Контактна особа:
Ущапівська Ганна Федорівна +380987924336 kghss_kor@ukr.net
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, Житомирська обл. м. Коростень , вулиця Шевченко , будинок 4
Номер договору:
3
Сума договору:
22 356 580.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 10.02.2020 00:00
Дата підписання:
15.03.2019 10:00
Статус:
Виконаний