-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (фармацевтична продукція різна)
Тендер Prozorro UA-2019-02-28-000408-a
Торги не відбулися
1 499 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 495.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 495.00 UAH
Номер:
8a5fb62088db42e3ae443162f8e528fa
Внутрішній номер закупівлі:
3121037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-28-000408-a
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 499 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 495.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2019 10:40 - 05.03.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2019 10:40 - 15.03.2019 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Епінефрин
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксициліну тригідрат
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ампіцилін
×
-
МНН:
ampicillin Ampicillin
Кількість
400 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Адеметіонін
×
-
МНН:
ademetionine Ademetionine
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Бензилпеніціліну натрієва сіль
×
-
МНН:
benzylpenicillin Benzylpenicillin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Бензилпеніціліну натрієва сіль
×
-
МНН:
benzylpenicillin Benzylpenicillin
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Бензилбензоат
×
-
МНН:
benzyl benzoate Benzyl benzoate
Кількість
3 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Барію сульфат
×
-
МНН:
barium sulfate Barium sulfate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Атропін
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксицилін (у формі амоксициліну натрію); клавуланова кислота (у формі калію клавуланату)
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Йод
×
-
МНН:
iodine Iodine
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Sulfamethoxazole + trimethoprim (Сульфаметоксазол; триметоприм)
×
-
МНН:
sulfamethoxazole and trimethoprim Sulfamethoxazole and trimethoprim
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Брильянтовий зелений
×
-
МНН:
viride nitens Viride nitens
Кількість
25 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Глюкоза безводна
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гризеофульвін
×
-
МНН:
griseofulvin Griseofulvin
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гідрокортизон
×
-
МНН:
hydrocortisone Hydrocortisone
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гентаміцин сульфат
×
-
МНН:
gentamicin Gentamicin
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Колістиметат натрію
×
-
МНН:
colistin Colistin
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Дексаметазон
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Вальпроат натрію
×
-
МНН:
valproic acid Valproic acid
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Дигоксин
×
-
МНН:
digoxin Digoxin
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лактулоза
×
-
МНН:
lactulose Lactulose
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Епоетин бета
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Допамін
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтазидим
×
-
МНН:
ceftazidime Ceftazidime
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Iбупрофен
×
-
МНН:
ibuprofen Ibuprofen
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Кремнію діоксид колоїдний безводний
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Парацетамол
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
70 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Панкреатин
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Папаверину гідрохлорид
×
-
МНН:
papaverine Papaverine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Фуросемід
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інтерферон альфа
×
-
МНН:
interferon alfa-2a Interferon alfa-2a
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лінекс
×
-
МНН:
lactic acid producing organisms Lactic acid producing organisms
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Кофеїну цитрат
×
-
МНН:
caffeine Caffeine
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтриаксон
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Лоратадин
×
-
МНН:
loratadine Loratadine
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Піперацилін та тазобактам
×
-
МНН:
piperacillin and enzyme inhibitor Piperacillin and enzyme inhibitor
Кількість
32 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Меропенем
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Сальбутамол сульфат
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Сальбутамол у формі сальбутамолу сульфату
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Омепразол
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Лідокаїн гідрохлорид
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Пакреатин
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Будесонід
×
-
МНН:
budesonide Budesonide
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Преднізолон натрію фосфат
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Етанол
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
900 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Гідрокортизон
×
-
МНН:
hydrocortisone Hydrocortisone
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гідрокортизон
×
-
МНН:
hydrocortisone Hydrocortisone
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Альбендазол
×
-
МНН:
albendazole Albendazole
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Тобраміцин
×
-
МНН:
tobramycin Tobramycin
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Фамотидин
×
-
МНН:
famotidine Famotidine
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Флуконазол
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефазолін
×
-
МНН:
cefazolin Cefazolin
Кількість
57 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Цефепім гідрохлорид
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Цефотаксим
×
-
МНН:
cefotaxime Cefotaxime
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтріаксон
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Еритропоетин
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цитоколін
×
-
МНН:
citicoline Citicoline
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
ЕНАЛАПРИЛ
×
-
МНН:
enalapril Enalapril
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення / Immunoglobulin normal human
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Кількість
170 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Ацикловір
×
-
МНН:
aciclovir Aciclovir
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Аміодарону гідрохлорид
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Алпростадил
×
-
МНН:
alprostadil Alprostadil
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амікацин
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
60 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ванкоміцин
×
-
МНН:
vancomycin Vancomycin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Імуноглубулін
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інсулін людський
×
-
МНН:
insulin (human) Insulin (human)
Кількість
25 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Інсулін людський
×
-
МНН:
insulin (human) Insulin (human)
Кількість
40 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Ніфуроксазид
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Інфезол R 100
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Домперидон
×
-
МНН:
domperidone Domperidone
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Цефуроксим
×
-
МНН:
cefuroxime Cefuroxime
Кількість
70 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Препарати крахмалю
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Фітоменадіон
×
-
МНН:
phytomenadione Phytomenadione
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Залізо ІІІ валентне
×
-
МНН:
ferric oxide polymaltose complexes Ferric oxide polymaltose complexes
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Амброксол гідрохлорид
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
Кількість
5 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Дротаверину гідрохлорид
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ніфуроксазид
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Інозин
×
-
МНН:
inosine Inosine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтріаксон натрію
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Хлоропіраміну гідрохлорид
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Метформін гідрохлорид
×
-
МНН:
metformin Metformin
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Моксифлоксацин
×
-
МНН:
moxifloxacin Moxifloxacin
Кількість
6 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Фолієва кислота
×
-
МНН:
folic acid Folic acid
Кількість
11 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Алюмінію сполуки
×
-
МНН:
aluminium phosphate Aluminium phosphate
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Урсодезоксихолева кислота
×
-
МНН:
ursodeoxycholic acid Ursodeoxycholic acid
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Калію йодид
×
-
МНН:
potassium iodide Potassium iodide
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Левотироксин натрію
×
-
МНН:
levothyroxine sodium Levothyroxine sodium
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Аміновен Інфант
×
-
МНН:
amino acids Amino acids
Кількість
125 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Допамін
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Кислота аскорбінова
×
-
МНН:
ascorbic acid Ascorbic acid
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефоперазон та сульбактам
×
-
МНН:
cefoperazone Cefoperazone
Кількість
40 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксицилін,клавуланат
×
-
МНН:
amoxicillin and enzyme inhibitor Amoxicillin and enzyme inhibitor
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Амоксицилін,клавуланат
×
-
МНН:
amoxicillin and enzyme inhibitor Amoxicillin and enzyme inhibitor
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Депроінізований гемодеріват із крові телят та його комбінації
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
6 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ретінол(vit A)
×
-
МНН:
retinol (vit a) Retinol (vit A)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Гліцин
×
-
МНН:
glycine Glycine
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Меропенем
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Хлоргексидин
×
-
МНН:
chlorhexidine Chlorhexidine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Хлорамфенікол
×
-
МНН:
chloramphenicol Chloramphenicol
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Іміпенем, циластатин натрію
×
-
МНН:
imipenem and enzyme inhibitor Imipenem and enzyme inhibitor
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Ксилометазолін
×
-
МНН:
xylometazoline Xylometazoline
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Солі для пероральної регідратації
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Міконазол
×
-
МНН:
miconazole Miconazole
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Цефтріаксон сульбатомакс
×
-
МНН:
ceftriaxone, combinations Ceftriaxone, combinations
Кількість
80 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Цефепім
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
Кількість
169 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019