-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло (код за ДК 021:2015 - 15530000-2 )
Тендер Prozorro UA-2019-03-04-002095-a
Завершена
312 916.80
UAH з ПДВ
Номер:
8aab21542e1940e8a23adaf309e70d3a
Внутрішній номер закупівлі:
3119273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-04-002095-a
Замовник:
Цуманська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333885
-
Адреса:
45233, Україна, Волинська область, смт. Цумань, вул. Грушевського, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ковш +380682582770 tsuman.sr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст. 35, п. 4 Закупівля проведена попередньо двічі невдало
Очікувана вартість:
312 916.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (код за ДК 021:2015 - 15530000-2 )
Кількість
1876 кілограм
Період постачання
11.03.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНЬ-ТОРГ ГАЛИЧИНА"
Оскарження: 04.03.2019 16:42 - 15.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37976967
-
Контактна особа:
Семко Юрій Дмитрович +380503713462
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ІНДУСТРІАЛЬНА буд. 2
Оскарження: 04.03.2019 16:42 - 15.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
312 916.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2019 16:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
202edb112560448d92bf666c27383a64
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-04-002095-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНЬ-ТОРГ ГАЛИЧИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37976967
-
Контактна особа:
Семко Юрій Дмитрович +380503713462
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ІНДУСТРІАЛЬНА буд. 2
Номер договору:
110
Сума договору:
312 916.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
260 764.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.03.2019 09:12
Статус:
Виконаний