-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-02-27-000637-c
Бензин (бензин марки А-92, бензин марки А-95), дизельне паливо
Торги не відбулися
334 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 4 881.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 4 881.00 UAH
Номер:
9e6acf066a3643d0bc152fdea029b99f
Внутрішній номер закупівлі:
3118895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-27-000637-c
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Адреса:
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна 0373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
334 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2019 15:54 - 04.03.2019 23:59
Період прийому пропозицій:
27.02.2019 15:54 - 14.03.2019 23:59
Тендерна документація
- Лот №1 ₴162 700.00 Бензин
- Лот №2 ₴171 300.00 Дизельне паливо