-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2019-02-26-000706-c
Торги не відбулися
498 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 493.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 493.50 UAH
Номер:
08f7b9300a6246179afa59cdfbcf8c93
Внутрішній номер закупівлі:
3109514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-26-000706-c
Замовник:
відділ освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141667
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, селище міського типу ТУРІЙСЬК, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Любомира Богданівна 380680288567 turosvita@ukr.net http://turosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 493.50 UAH
Період уточнення:
26.02.2019 12:36 - 03.03.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2019 12:36 - 13.03.2019 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Кількість
324 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393, 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Початкова пропозиція
498 678.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 678.12 UAH з ПДВ
Документи
13
Скарги
0