• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Масло вершкове жирністю не менше 72,5%

Завершена

283 200.00 UAH з ПДВ
Номер: dc7be8bc438e4fba838976f3da4d7fff
Внутрішній номер закупівлі: 3099755
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-28-001580-a   
Замовник: Відділ освіти Баранівської міської ради
Контактна особа: Терещенко Наталія Володимирівна +380414442302 zvezda2017tereshenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 283 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове жирністю не менше 72,5%
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 2360 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 12701, Україна, Житомирська область, м. Баранівка, вул. Соборна, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Олійник Олег Володимирович

Оскарження: 28.02.2019 15:34 - 11.03.2019 00:00
Ціна пропозиції 269 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2019 16:27
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5fa58838d1fa41d585d6212be0352226
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-28-001580-a-c1
Постачальник: ФОП Олійник Олег Володимирович
Номер договору: 76
Сума договору: 298 848.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.03.2019 00:00 - 29.02.2020 23:59
Дата підписання: 11.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
76 масло.PDF
pdf
дод уг 1 до 76.pdf
pdf
дод уг2.pdf
p7s
sign.p7s