-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива)
Тендер Prozorro UA-2019-02-22-000953-c
Лот №2: Карбамід (сечовина)
Завершена
13 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1934450cdcde46588529a56bf5e4bc31
Внутрішній номер закупівлі:
3097841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-22-000953-c
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська обл., с. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лавриненко Юрій +380552361196 izztender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-11-001024-b про проведення відкритих торгів для потреб Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України на 2019 рік на закупівлю: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива) Лот №2: Карбамід (сечовина) оприлюднено «11» січня 2019 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій «04» лютого 2019 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення діяльності Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України необхідність закупівлі: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива) Лот №2: Карбамід (сечовина) залишилася і рішенням тендерного комітету «04» лютого 2019 року було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-04-001039-a. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій «20» лютого 2019 року було повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі товару: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива) Лот №2: Карбамід (сечовина) в Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту четвертого частини другої статті 35 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Потреба у здійсненні закупівлі товару: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива) Лот №2: Карбамід (сечовина) в Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту четвертого частини другої статті 35 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Отже, відповідно до вимог статті 4 Закону замовником затверджено зміни до річного плану закупівель на 2019 рік в частині обрання процедури. Тендерним комітетом проведено переговори з учасником щодо постачання: ДК 021:2015: код 24410000-1 «Азотні добрива» (Азотні добрива) Лот №2: Карбамід (сечовина) та Учасник підтвердив свою кваліфікацію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» й можливість постачання товару протягом 2019 року. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. - Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII; - Зміни до річного плану закупівель на 2019 рік; - Оголошення ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-11-001024-b. - Оголошення ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-04-001039-a.
Очікувана вартість:
13 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Карбамід (сечовина)
Кількість
1 тонни
Період постачання
до 15.03.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИНЕРАЛ-ТРЕЙД"
Оскарження: 22.02.2019 19:18 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36056959
-
Контактна особа:
"МИНЕРАЛ-ТРЕЙД" +380512766813 1@ukr.net
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, проспект Героїв України будинок 113Б, офіс 3
Оскарження: 22.02.2019 19:18 - 05.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
13 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2019 19:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8a7320583d840a499f2cde329c962e1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-22-000953-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИНЕРАЛ-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36056959
-
Контактна особа:
"МИНЕРАЛ-ТРЕЙД" +380512766813 1@ukr.net
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, проспект Героїв України будинок 113Б, офіс 3
Номер договору:
1
Сума договору:
13 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний