-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Масло
Тендер Prozorro UA-2019-01-17-000037-b
відповідно до річного плану закупівель на 2019 рік
Торги не відбулися
242 373.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 211.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 211.87 UAH
Номер:
96ac17a253644f948d13527b6896a7f2
Внутрішній номер закупівлі:
3095857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-17-000037-b
Замовник:
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146989
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Вячеслава Чорновола, 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Олександр Владиславович 380472648645 ckrvo@ukr.net http://rvo.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
242 373.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 211.87 UAH
Період уточнення:
17.01.2019 08:29 - 25.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2019 08:29 - 04.02.2019 00:00
Аукціон:
04.02.2019 11:45 - 04.02.2019 12:06
Період кваліфікації:
04.02.2019 12:06 - 28.02.2019 09:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове 72,5-73%
Кількість
2520 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КАП-ПРОД"
Оскарження: 28.02.2019 08:43 - 11.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41029424
-
Контактна особа:
Світлана Лебідь +380472500470 kapprod2016@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Святотроїцька, 73, оф. 402
Оскарження: 28.02.2019 08:43 - 11.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
242 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 280.00 UAH з ПДВ
Документи
35
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАСЯНЕНКО НАДІЯ СЕРГІЇВНА
Оскарження: 28.02.2019 09:40 - 11.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3207416325
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАСЯНЕНКО НАДІЯ СЕРГІЇВНА +380472713371 kasianenkons@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 18021, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ.СТАЛІНГРАДА, будинок 18, квартира 181
Оскарження: 28.02.2019 09:40 - 11.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
242 359.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 359.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.02.2019 09:52
Документи
6
Скарги
0