• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з виготовлення та доставки архівних боксів

Послуги з виготовлення та доставки архівних боксів

Торги не відбулися

7 022 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 112.00 UAH
Номер: baacfc0531fc40af8cb62a0656964c75
Внутрішній номер закупівлі: 3095834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-24-004148-b   
Замовник: Центральна виборча комісія
Контактна особа: Галина Залізняк +380442568187 zalizniakgo@cvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44617100-9 Картонні коробкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 022 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.01.2019 18:56 - 14.02.2019 09:00
Період прийому пропозицій: 24.01.2019 18:56 - 24.02.2019 09:00
Період прекваліфікації: 24.02.2019 09:01 - 11.03.2019 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 022 400.00 Послуги з виготовлення та доставки архівних боксів