-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Лот 1- Коміда- ФКУ В, Коміда- ФКУ С, Лот -2 - ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Тендер Prozorro UA-2019-01-31-002626-b
Завершена
627 468.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер:
a9dd225a6bcd4066a0515edf3c392718
Внутрішній номер закупівлі:
3089772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-31-002626-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМІРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гришина Наталія Іванівна 380667768850 2833003ni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
627 468.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.01.2019 14:54 - 08.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2019 14:54 - 18.02.2019 12:00
Аукціон:
19.02.2019 14:15 - 19.02.2019 14:52
Період кваліфікації:
19.02.2019 14:52 - 21.02.2019 13:12
Період завантаження договору:
19.02.2019 14:52 - 11.03.2019 14:52
Тендерна документація
- Лот №1 ₴429 200.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Коміда- ФКУ В, Коміда- ФКУ С)
- Лот №2 ₴198 268.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)