-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова)
Тендер Prozorro UA-2019-02-18-000551-b
Торги не відбулися
399 783.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 288.75 UAH
мін. крок: 0.1% або 288.75 UAH
Номер:
6a5b3d20187f43558c361f98ef94868c
Внутрішній номер закупівлі:
3082759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-18-000551-b
Замовник:
Відділ освіти Яворівської районої державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38502312
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, Яворів, Львівська, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дорош Михайло Петрович +380974419142 osvita_yavoriv@i.ua http://yavoriv-vo.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 783.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2019 11:13 - 23.02.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2019 11:13 - 05.03.2019 14:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴82 656.00 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (65,6 м3 т.п.)
- Лот №2 ₴57 750.00 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (55 м3 т.п.)
- Лот №3 ₴189 240.00 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (166 м3 т.п.)
- Лот №4 ₴70 137.50 Код ДК 021:2015: 03410000-7 –Деревина (дрова) (77,5 м3 т.п.)