-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Паливна деревина (ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина)
Тендер Prozorro UA-2019-01-30-000708-b
Завершена
1 178 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 880.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 880.00 UAH
Номер:
16b3762c1d9149ec9dda2c3ef13830db
Внутрішній номер закупівлі:
3081862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-30-000708-b
Замовник:
Відділ освіти Бережанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145910
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Шевченка 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Ярема +380354821034 ber.rda.osvita804@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 178 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2019 10:15 - 04.02.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2019 10:15 - 14.02.2019 17:00
Аукціон:
15.02.2019 14:26 - 15.02.2019 15:04
Період кваліфікації:
15.02.2019 15:04 - 19.02.2019 17:34
Період завантаження договору:
15.02.2019 15:04 - 07.03.2019 15:04
Тендерна документація
- Лот №1 ₴576 000.00 Паливна деревина (тверда порода)
- Лот №2 ₴602 800.00 Паливна деревина (м'яка порода)