-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-001699-c
Торги не відбулися
498 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 493.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 493.50 UAH
Номер:
28cd60b089fb42f9a78f68d4b38a200b
Внутрішній номер закупівлі:
3079530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-05-001699-c
Замовник:
відділ освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141667
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, селище міського типу ТУРІЙСЬК, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Любомира Богданівна 380680288567 turosvita@ukr.net http://turosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 493.50 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 15:53 - 10.02.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2019 15:53 - 20.02.2019 16:00
Аукціон:
21.02.2019 12:16 - 21.02.2019 12:37
Період кваліфікації:
21.02.2019 12:37 - 22.02.2019 10:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Кількість
324 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
Оскарження: 21.02.2019 12:37 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657450 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Оскарження: 21.02.2019 12:37 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
493 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
493 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 10:06
Документи
35
Скарги
0
Державне підприємство "Волиньторф"
Оскарження: 22.02.2019 10:06 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393, 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Оскарження: 22.02.2019 10:06 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
498 678.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 678.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 10:11
Документи
14
Скарги
0