-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09120000-6 "Газове паливо (Природний газ)"
Тендер Prozorro UA-2019-02-25-002236-b
Завершена
533 501.10
UAH з ПДВ
Номер:
abc3afc3fadc4430affd127360173352
Внутрішній номер закупівлі:
3077506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-25-002236-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Станом на 25.02.2019 року договір на закупівлю природного газу за державні кошти відсутній, в зв`язку з тим, закупівлю
№ UA-2019-01-11-001898-с призупинено Антимонопольним комітетом через подання скарги.
Очікувана вартість:
533 501.10 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:09120000-6 "Газове паливо (Природний газ)"
Кількість
55000 метри кубічні
Період постачання
01.03.2019 - 31.03.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Умань, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАЕНЕРГО"
Оскарження: 25.02.2019 16:58 - 03.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37401908
-
Контактна особа:
Палагута С. Д. +380993316123
-
Адреса:
04114, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ВУЛИЦЯ ПРІОРСЬКА будинок 14
Оскарження: 25.02.2019 16:58 - 03.03.2019 00:00
Ціна пропозиції
533 501.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2019 17:02
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
afd9ac35ad19438da3e03f7669d2a8d6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-25-002236-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37401908
-
Контактна особа:
Палагута С. Д. +380993316123
-
Адреса:
04114, Україна, Київ, Киев, Оболонський район ВУЛИЦЯ ПРІОРСЬКА будинок 14
Номер договору:
АЕ19/0042
Сума договору:
533 501.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2019 00:00 - 30.04.2019 00:00
Дата підписання:
04.03.2019 15:15
Статус:
Підписаний