• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Брикети паливні з лушпиння соняшника

Торги не відбулися

120 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 240.00 UAH
Номер: 79cae46f7ee64953a6d39663f4c7661d
Внутрішній номер закупівлі: 3073829
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-15-000014-a   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
Контактна особа: Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 240.00 UAH
Період уточнення: 15.02.2019 08:16 - 22.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 15.02.2019 08:16 - 04.03.2019 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з лушпиння соняшника
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 42 тонни
Період постачання до 30.04.2019
Місце постачання 20214, Україна, Черкаська область, с.Шевченкове, Шевченка, 74 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гетьман П.О.
Початкова пропозиція 120 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Документи 19
Скарги 0