-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 — ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРОПАН, БУТАН)
Тендер Prozorro UA-2019-01-25-004277-b
Торги не відбулися
36 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 100.00 UAH
Номер:
b8ee4312fa9b48839b1bdb4d484d47aa
Внутрішній номер закупівлі:
3073675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-25-004277-b
Замовник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
-
Адреса:
81422, Україна, Львівська область, Воля-Баранецька, село Воля-Баранецька, Самбірського району, Львівської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуч Роман Євстахович +380323641195 volia81422@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2019 18:48 - 01.02.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2019 18:48 - 11.02.2019 10:00
Аукціон:
12.02.2019 14:27 - 12.02.2019 14:48
Період кваліфікації:
12.02.2019 14:48 - 20.02.2019 16:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРОПАН, БУТАН
Кількість
2400 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 12.02.2019 14:48 - 03.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Віктор Лесик +380672088847 vlesyk@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 12.02.2019 14:48 - 03.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
25 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.02.2019 16:16
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 20.02.2019 16:16 - 03.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380935898961 PTF32312@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 20.02.2019 16:16 - 03.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
26 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.02.2019 16:33
Документи
8
Скарги
0