-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стенд для перевірки і настроювання радіостанцій
Тендер Prozorro UA-2016-10-27-000666-c
Торги не відбулися
165 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 658.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 658.00 UAH
Номер:
c36eccf2b0cb47c2b684bfe56bd65ab0
Внутрішній номер закупівлі:
307301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-27-000666-c
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, м. Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сенишин І.А. (032)-226-16-60 elzakup.nh@railway.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34328100-3 Випробувальні стендиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
165 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 658.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2016 18:09 - 04.11.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2016 18:09 - 14.11.2016 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стенд для перевірки і настроювання радіостанцій
×
-
ДК 016:2010:
26.51.6 Інструменти та прилади вимірювальні, контрольні та випробовувальні, інші
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2016
Місце постачання
79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2
тел. (032-226-15-67)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Компанія Тяжмашкомплект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30306494
-
Контактна особа:
ТОВ "Компанія Тяжмашкомплект" +380445285220 ofice-tmk@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 39
Початкова пропозиція
165 700.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
165 700.00 UAH без ПДВ
Документи
3
Скарги
0