-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм – транспортні послуги)
Тендер Prozorro UA-2019-02-15-000436-c
Завершена
1 453 913.78
UAH з ПДВ
Номер:
7a262333fd274926a3bd774142f22065
Внутрішній номер закупівлі:
3068836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-15-000436-c
Замовник:
Виконком Довгинцівської районної в місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05520744
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське шосе (Дніпропетровське шосе), буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гижко Олександр Олексійович +380564400372 zakupivli_proz@dlgr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
КП «Автобаза № 1» створено рішенням міської ради від 28.02.2007 №898 з метою надання автотранспортних послуг органам місцевого самоврядування та іншим юридичним і фізичним особам. З цього часу підприємство зарекомендувало себе лише з позитивного боку, працівники підприємства мають відповідну кваліфікацію, досвід роботи у сфері перевезень і руху в супроводжуючих колонах, володіють порядком дій за особливих умов руху, знаннями транспортних комунікацій міста. Неукладання або несвоєчасне укладання договору з вищезазначеним підприємством призведе до ускладнення, а в окремих випадках – унеможливлення, виконання органами місцевого самоврядування покладених на них функцій.
Очікувана вартість:
1 453 913.78 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм – транспортні послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське шосе, 11 та на замовлення
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Автобаза №1
Оскарження: 15.02.2019 13:33 - 26.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Качан Віктор +380564012536 kp_autobaza_1@ukr.net
-
Адреса:
50007, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Гетьманська, 63
Оскарження: 15.02.2019 13:33 - 26.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 453 913.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2019 13:34
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
54e8487f9cfa4313be1740087f3ba5c3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-15-000436-c-c1
Постачальник:
Автобаза №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Качан Віктор +380564012536 kp_autobaza_1@ukr.net
-
Адреса:
50007, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Гетьманська, 63
Номер договору:
30
Сума договору:
1 663 301.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 386 084.81 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2019 00:00 - 29.02.2020 00:00
Дата підписання:
01.03.2019 09:00
Статус:
Виконаний