• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

771 720.00 UAH з ПДВ
Номер: 09ed67b7e61a4f559522837e93b5c91f
Внутрішній номер закупівлі: 3067901
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-20-002839-b   
Замовник: Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області
Контактна особа: Руденко Галина Миколаївна +380632688725 khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Тендерним комітетом сільської ради було два рази оголошено про закупівлю Електричної енергії, шляхом проведення відкритих торгів. Перше оголошення було оприлюднено 16.01.2019 року, 31.01.2019 року торги відмінено у зв'язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (жодної). Друге оголошення про закупівлю було подано 31.01.2019 року, 15.02.2019 торги відмінено у зв'язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (жодної). Правовідносини, які пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії між суб'єктами ринку електричної енергії (ліцензіатами з виробництва, передачі, розподілу або постачання електричної енергії) та споживачами електричної енергії, регламентуються Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №312. Згідно прийнятих змін до Закону «Про ринок електричної енергії», тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВг, поширюються всі права та обов'язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону». Враховуючи відсутність окремих Законів України, що визначають особливості здійснення закупівлі електричної енергії, які визначені частиною 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), сфера застосування якого розповсюджується до всіх замовників та закупівель товарів, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару перевищує 200 тис. грн. Замовник зобов'язаний здійснити закупівлю електричної енергії на 2019 рік із дотриманням вимог цього Закону. В частині 1 статті 35 Закону зазначено, що переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кільком учасниками. Враховуючи, що ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» є єдиним постачальником універсальної послуги споживачам, об'єкти яких розташовані на території Київській області, тендерному комітету необхідно прийняти рішення щодо укладання Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги з вище згаданою організацією. Умовою застосування переговорної процедури закупівлі у одного учасника є пункт 4 частини другої статті 35 Закону, а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначене замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 771 720.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 327000 кіловат
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 08171, Україна, Київська область, с. Хотів, пл. Паширова,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»

Оскарження: 20.02.2019 17:22 - 26.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 771 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2019 17:45
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: cce25345d9a04922a65633bb494c4771
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-20-002839-b-b1
Постачальник: ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»
Номер договору: 430002486
Сума договору: 771 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 643 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання: 01.03.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s