• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів)»

«Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів)» ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ на закупівлю робіт: «Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва» повинна бути виконана відповідно до умов укладеного Договору з дотриманням вимог проекту, Державних будівельних норм та стандартів, із застосуванням виробів та матеріалів, якість яких підтверджується відповідними сертифікатами та паспортами, з дотриманням безпечних умов праці та виконанням вимог нормативно- правових актів з охорони праці та промислової безпеки. При цьому: 1. Підрядник виконує усі види робіт згідно проекту, ДБН, ДСТУ відомості обсягів робіт, переліку необхідного устаткування, меблів, інвентарю. Технологія та якість виконуваних робіт, якість застосованих матеріалів повинні відповідати вимогам діючих державних стандартів, будівельних, протипожежних та санітарних норм і правил встановлених для даних видів робіт. 2. Технологія та якість виконуваних робіт, якість застосованих матеріалів повинні відповідати вимогам діючих державних стандартів, будівельних, протипожежних та санітарних норм і правил встановлених для даних видів робіт. 3. Використовувані матеріали і обладнання повинні відповідати проектнійй документації, державним стандартам і технічним умовам. 4. При виконанні робіт обов’язково погоджувати з замовником зразки матеріалів, виробів та їх вартість. 5. Замовник на протязі проведення робіт з реконструкції проводить технічний нагляд з метою дотримання норм ДСТУ ( ДБН ) . 6. На підставі ДБН А.3.1-5:2016 підрядник повинен пред’являти замовнику повний пакет виконавчої документації в т.ч. акти на демонтаж та акти на приховані роботи. В протилежному випадку зазначені роботи до оплати прийматися не будуть. 7. Учасник визначає ціни (із змінами та доповненнями), з урахуванням всіх видів та обсягів робіт, що повинні бути виконані. Ціна пропозиції повинна включати всі витрати Учасника. 8. При складанні ціни пропозиції (договірної ціни) на виконання підрядних робіт вартість матеріальних ресурсів приймається учасником за цінами, які не перевищують орієнтовний рівень цін внутрішнього ринку України, з урахуванням їх якісних характеристик, строків та об’ємів постачання. 9. Якщо пропозиція закупівлі учасника містить не всі види робіт або зміну обсягів та складу робіт згідно з документацією закупівель, ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі, та відхиляється замовником. 10. Якщо у найменуванні робіт технічного завдання є посилання на конкретну торгівельну марку, фірму, конструкцію, тип обладнання або матеріал то даний вираз читається в значенні «або еквівалент». Додаткова та необхідна інформація міститься у Відомісті обсягів робіт по закупівлі «Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів) Додаток 1 до тендерної документації. Вся необхідна інформація міститься в тендерній документації з додатками та проекті, які приєднані до даної закупівлі

Завершена

74 491 416.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 372 457.08 UAH
Номер: 625c3ab6dc404c48b6febf88c0098d1b
Внутрішній номер закупівлі: 3067375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-17-000849-b   
Замовник: Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС»
Контактна особа: Черевко Микола Васильович 380672396815 sportkomplex@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 74 491 416.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 372 457.08 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 17.01.2019 13:33 - 28.01.2019 22:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2019 13:33 - 07.02.2019 22:00
Аукціон: 08.02.2019 12:59 - 08.02.2019 13:20
Період кваліфікації: 08.02.2019 13:20 - 13.02.2019 17:08
Період завантаження договору: 08.02.2019 13:20 - 28.02.2019 13:20

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній, 33-а у Дніпровському районі м. Києва». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Роботи (ДК 021:2015 - 45212000-6, Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів)»
Код ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
Кількість 1 роботи
Період постачання 21.02.2019 - 31.12.2020
Місце постачання 02218, Україна, місто Київ, Київ, вул. Райдужна 33а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЮДЕР-XXІ"

Оскарження: 08.02.2019 13:20 - 24.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 72 281 049.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 281 049.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2019 17:08
Документи 25
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОРІНВЕСТКАПІТАЛ"
Початкова пропозиція 74 395 563.73 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
74 395 563.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: f18bef68daab4ba587a6f6f8cd719333
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-17-000849-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "АЮДЕР-XXІ"
Номер договору: 282
Сума договору: 72 281 049.35 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.07.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 28.02.2019 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
Дод №3_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(181-2).pdf
pdf
Дод №2_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(180-1).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-8)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(192-10).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-6)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(187-9).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-14)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(197-8).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-9)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(193-20).pdf
pdf
Договір №282-Р_28.02.2019_Реконструкція_Райдужна 33а(199-7)....
pdf
Дод №4 (Ч-12)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(196-20).pdf
pdf
Дод №1_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(179-30).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-4)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(185-30).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-11)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(195-20).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-13)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(197-20).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-10)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(194-20).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-1)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(182-30).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-2)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(183-30).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-5)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(186-30).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-3)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(184-30).pdf
pdf
Дод №4 (Ч-7)_Дог№282-Р_28.02.2019_Райдужна33а(188-30).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДодУг №1_12.03.2018 Дог №282-Р_28.02.2019_Райдужна 33а.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Дотаткова угода №2_ д ог.підряду №282-Р від 28 лютого 2019 р...
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №3_д ог.підряду №282-Р від 28 лютого 2019 р....
p7s
sign.p7s
pdf
Додакова угода розірвання.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s