• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельна олива 10W40. Код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти

Завершена

9 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 60381fe23f774ba497cbdbab7448c69d
Внутрішній номер закупівлі: 3066544
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-13-001626-b   
Замовник: Відділ освіти Верхньодніпровської районної держадміністрації
Контактна особа: Юлія Павлова +380501590393 vovrda56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Тендерним комітетом відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації при закупівлі Дизельна олива 10W40. Код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти було обрано переговорну процедуру (протоколу від 13.02.2019р.), згідно абз.4 п.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації» -ідентифікатор першої закупівлі: UA-2018-12-18-003289-c -ідентифікатор другої закупівлі: UA-2019-01-09-000871-c
Очікувана вартість: 9 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельна олива 10W40. Код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 150 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, заклади та установи освіти Верхньодніпровського району На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПЕТРОТРЕЙД"

Оскарження: 13.02.2019 14:48 - 24.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 9 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2019 15:00
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: bb696112864b47fca3e828c6da4780bb
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-13-001626-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОПЕТРОТРЕЙД"
Номер договору: 55
Сума договору: 9 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 28.02.2019 16:28
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 55_28-02-2019(Дизельна олива).pdf
p7s
sign.p7s