-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали до оргтехніки
Тендер Prozorro UA-2019-01-09-000383-b
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
8941fff88bfb4f808cd601bd8f21ebd4
Внутрішній номер закупівлі:
3054963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-09-000383-b
Замовник:
ФІЛІЯ "ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНИЙ ФЛОТ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41933856
-
Адреса:
01135, Україна, Київська обл., Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Литвинова Ірина +380638332095 OLEKSANDR.GLADYSH@USPA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2019 17:10 - 15.01.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2019 17:10 - 25.01.2019 10:00
Аукціон:
28.01.2019 14:17 - 28.01.2019 15:14
Період кваліфікації:
28.01.2019 15:14 - 13.02.2019 15:08
Період завантаження договору:
08.02.2019 15:45 - 28.02.2019 15:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Витратні матеріали до оргтехніки
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 28.02.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОЗУМНЕ РІШЕННЯ"
Оскарження: 28.01.2019 15:14 - 15.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40044829
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОЗУМНЕ РІШЕННЯ" +380674671481 lyuba@RR.kiev.ua http://glad.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02166, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛІСОВИЙ, будинок 25
Оскарження: 28.01.2019 15:14 - 15.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
36 915.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 499.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2019 17:26
Документи
19
Скарги
0
ФОП ВІНАТ АРТЕМ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Оскарження: 04.02.2019 17:26 - 19.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3360211252
-
Контактна особа:
Вінат Артем Валентинович +380936769083 topp.2016@ukr.net
-
Адреса:
18018, УКРАЇНА, Черкаська обл., місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ буд. 218/1 кв. 62
Оскарження: 04.02.2019 17:26 - 19.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
46 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2019 15:45
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
Оскарження: 08.02.2019 15:45 - 24.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
тендерний відділ +380444962125 gb@wwm.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Оскарження: 08.02.2019 15:45 - 24.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
41 650.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2019 15:08
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "В І Р Н И Й Д Р У К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39453334
-
Контактна особа:
Анастасия Бакун +380630753229,+380442342414 nastya@vdruk.kiev.ua
-
Адреса:
01024, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КРУГЛОУНІВЕРСИТЕТСЬКА, будинок 2/1, квартира 45
Початкова пропозиція
41 625.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380663667999, 380443615373 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Початкова пропозиція
49 200.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Ольга Шевченко +380503268776 shevchenko.is.olga@gmail.com
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Початкова пропозиція
44 425.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 425.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
×
-
Код ЄДРПОУ:
24095427
-
Контактна особа:
Левченко Ольга Петрівна 380503889817, 380503889817 Olga.Motrus@vm.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, Київ, вул. Івана Мазепи, 4/6
Початкова пропозиція
53 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ФОП ТКАЧЕНКО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3121918647
-
Контактна особа:
Ткаченко Наталія Сергіївна +380997425196 nataliatkacheva4@gmail.com
-
Адреса:
40035, Україна, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район ПРОСПЕКТ М.ЛУШПИ корп. 29 буд. 5 кв. 41
Початкова пропозиція
56 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
ae976630ae7a4fc5ae8e9380468a1f6d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-09-000383-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
тендерний відділ +380444962125 gb@wwm.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Номер договору:
4-В-ФДФ-19
Сума договору:
29 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.02.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00
Дата підписання:
26.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний