-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-001921-c
Газове паливо – природний газ для установ Оваднівської сільської ради
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
b0c79739c8fd4c45bfc9549fc0b1f582
Внутрішній номер закупівлі:
3050846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-001921-c
Замовник:
Оваднівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04334873
-
Адреса:
44720, Україна, Волинська область, ОВАДНІВСЬКА/С.ОВАДНЕ, Перемоги, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луцюк Олександр Вікторович 0677732270 ovadnesr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2019 14:38 - 27.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2019 14:38 - 06.02.2019 00:00
Аукціон:
06.02.2019 14:41 - 06.02.2019 15:14
Період кваліфікації:
06.02.2019 15:14 - 12.02.2019 12:55
Період завантаження договору:
06.02.2019 15:14 - 26.02.2019 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴330 000.00 Газове паливо