-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2019-02-08-002406-b
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
75305e8df51147eea393f3f6c4ba3ade
Внутрішній номер закупівлі:
3050343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-08-002406-b
Замовник:
Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363484
-
Адреса:
08320, Україна, Київська область, село Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власкова Любов Володимирівна +380503817625 vos.rada@gmail.com http://vos-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2019 15:20 - 15.02.2019 15:24
Період прийому пропозицій:
08.02.2019 15:20 - 25.02.2019 15:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вуличного освітлення в населених пунктах Великоолександрівської сільської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
08320, Україна, Київська область, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЛОМАКО ВОЛОДИМИР ДАНИЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1822506774
-
Контактна особа:
Володимир Ломако +380503520350 cherkasov_igor@ukr.net
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, місто Бориспіль, ВУЛИЦЯ МАНУЇЛЬСЬКОГО, будинок 24-А, квартира 9
Початкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Документи
73
Скарги
0