-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-02-11-002568-b
Завершена
883 811.38
UAH з ПДВ
Номер:
aa34b5dfb6314f188793ccf437c3ee8d
Внутрішній номер закупівлі:
3046431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-11-002568-b
Замовник:
Чаплинська районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75201, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Мята +380950426038 chapl_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, - переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Чаплинською районною лікарнею двічі проведено процедуру відкриті торги по предмету: код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія), проте на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях UA-2018-12-28-002289-b, UA-2018-12-12-003976-c. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р
Очікувана вартість:
883 811.38 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
304045 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, буд. 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 11.02.2019 16:41 - 17.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
МАКАРЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА 38050396195
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район ВУЛИЦЯ ПЕРЕКОПСЬКА будинок 178
Оскарження: 11.02.2019 16:41 - 17.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
883 811.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2019 16:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd82615f75c44cd58f0990468e1bcf16
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-11-002568-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
МАКАРЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА 38050396195
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район ВУЛИЦЯ ПЕРЕКОПСЬКА будинок 178
Номер договору:
№ 37497377
Сума договору:
883 811.38 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.02.2019 14:00
Статус:
Підписаний