• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)

Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони

Завершена

983 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 983.00 UAH
Номер: 6853800c865c4485b0c6b5cb7b43a349
Внутрішній номер закупівлі: 3042064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-18-000440-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Руслан Позивайло +30617845733, +380617844463 centr.trvo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 983 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.01.2019 12:24 - 24.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2019 12:24 - 03.02.2019 00:00
Аукціон: 04.02.2019 13:08 - 04.02.2019 13:35
Період кваліфікації: 04.02.2019 13:35 - 05.02.2019 14:00
Період завантаження договору: 04.02.2019 13:35 - 24.02.2019 13:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴983 300.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)