-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо
Тендер Prozorro UA-2019-02-11-001865-a
Завершена
362 275.00
UAH без ПДВ
Номер:
2615388619a1468f8c092f8aaa11bffe
Внутрішній номер закупівлі:
3041601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-11-001865-a
Замовник:
Магальська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417636
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, с.Магала, вул. Грігорія Нандріша, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович +380993056626 5938502@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4 Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації
Обгрунтування
Торги котрі не відбулися:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-26-000030-b
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-05-001235-b
Очікувана вартість:
362 275.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
Україна, 60313, Україна, Чернівецька обл., с.Магала, вул. Грігорія Нандріша, 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Логвіненко Льоля Василівна
Оскарження: 11.02.2019 16:46 - 22.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2368010106
-
Контактна особа:
ФОП Логвіненко Льоля Василівна 380664179910 logvinenkoira24@gmail.com
-
Адреса:
59416, україна, вул. Головна, 42
Оскарження: 11.02.2019 16:46 - 22.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
362 275.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2019 16:49
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff3b9a06dda44355b9c6690500179085
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-11-001865-a-a1
Постачальник:
ФОП Логвіненко Льоля Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2368010106
-
Контактна особа:
ФОП Логвіненко Льоля Василівна 380664179910 logvinenkoira24@gmail.com
-
Адреса:
59416, україна, Василів,, вул. Головна, 42
Номер договору:
75
Сума договору:
360 721.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2019 03:00 - 31.12.2019 03:00
Дата підписання:
22.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний