-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-000239-a
свинина охолоджена на кісці 1 категорії, яловичина охолоджена на кісці 1 категорії, курчата (тушка заморожена) 1 категорії
Завершена
452 400.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 524.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 524.00 UAH
Номер:
83a0e41347124147ba73baf4369c2320
Внутрішній номер закупівлі:
3041362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-000239-a
Замовник:
КУ КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24844607
-
Адреса:
92907, Україна, Луганська область, сел-ще Стара Краснянка, вул. Переїздна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталия Викторовна Рыбина 0645363249 kdi@sisp.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
452 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.01.2019 12:01 - 26.01.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2019 12:01 - 05.02.2019 17:00
Аукціон:
06.02.2019 15:34 - 06.02.2019 16:07
Період кваліфікації:
06.02.2019 16:07 - 11.02.2019 15:32
Період завантаження договору:
11.02.2019 15:31 - 03.03.2019 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴452 400.00 М'ясо