-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин
Тендер Prozorro UA-2019-01-10-000454-a
Дизельне паливо, бензин
Торги не відбулися
1 064 173.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 641.73 UAH
мін. крок: 1% або 10 641.73 UAH
Номер:
99fdf43c4d554de29862144c8c326271
Внутрішній номер закупівлі:
3040469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-10-000454-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145748
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична,17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Адамець Ігор Іванович 380365522190 znz2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 064 173.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 641.73 UAH
Період уточнення:
10.01.2019 13:16 - 23.01.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2019 13:16 - 02.02.2019 09:00
Аукціон:
04.02.2019 13:09 - 04.02.2019 13:30
Період кваліфікації:
04.02.2019 13:30 - 11.02.2019 18:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
28160 літр
Період постачання
11.02.2019 - 31.12.2019
Бензин А-92
Кількість
5260 літр
Період постачання
11.02.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 04.02.2019 13:30 - 22.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Аліна Музинська +380676376765 amuzynska@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 04.02.2019 13:30 - 22.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
864 891.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
837 529.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2019 18:21
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "БЕЛНАФТОТРЕЙД"
Оскарження: 11.02.2019 18:21 - 22.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40846066
-
Контактна особа:
Сергій Гичун +380982113239 sgbelntreid@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 370
Оскарження: 11.02.2019 18:21 - 22.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
848 172.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
837 530.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.02.2019 18:24
Документи
17
Скарги
0