• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

електрична енергія

Завершена

1 220 231.00 UAH з ПДВ
Номер: b513f0985e5a40f69f1da7fce9fe1d5b
Внутрішній номер закупівлі: 3037706
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-14-000330-a   
Замовник: КУ Комунальна Установа "Гнівнський центр з обслуговування закладів освіти"
Контактна особа: Каперіс Альона Оександрівна +380682880771 kucozo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: КУ «Гніванський ЦОЗО» було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю - основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія) та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій». Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2018-12-10-001143-b Звіт про результати проведення процедури – Дата формування звіту – 26 грудня 2018 року. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2018- UA-2018-12-13-000723-с Звіт про результати проведення процедури – Дата формування звіту – 29 грудня 2018 року. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 1 220 231.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 392464 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, навчальні заклади (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа «Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», комунальна установа « Гніванський методичний кабінет», центр позашкільної освіти « Простір») На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРА Вінниця»

Оскарження: 14.02.2019 12:32 - 20.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 1 220 231.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2019 12:35
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 863d981f999b4d08913726242e3a6a13
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-14-000330-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРА Вінниця»
Номер договору: 122
Сума договору: 1 328 636.65 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 107 197.21 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.02.2019 00:00 - 31.01.2020 23:59
Дата підписання: 21.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
додаток 1.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
дод уг 6 електроенергія.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s