-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000775-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 22.09.26 00:00)
1 155 093.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
17
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9dcd258220664c8dbd6bb6290a1feae6
Внутрішній номер закупівлі:
30304448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000775-a
Замовник:
ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38289513
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Л.Українки,3Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ситник Ярослав Миколайович +380372523210 dprz1@cv.mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 155 093.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 23:12 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 23:12 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 23:12 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 155 093.00 Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а