-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел Bizon Кватро 99Квт, сталь 6 мм з автоматикою(або еквівалент) (ДК 021:2015: 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000741-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 22.09.26 00:00)
647 666.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
19
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ab89787974c54113ac5ca13bbfa6c10a
Внутрішній номер закупівлі:
30304414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000741-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998822
-
Адреса:
66502, Україна, Одеська область, Подільський р-н, селище міського типу Любашівка, вул.Софіївська, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бойченко Олеся 380964457816 byhgalteriy_kultyra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
647 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 22:24 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 22:24 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 22:24 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴647 666.66 Твердопаливний котел Bizon Кватро 99Квт, сталь 6 мм з автоматикою(або еквівалент)